sobota, 22 marca 2014

Po bardzo długiej przerwie..


Witam wszystkich pozostałych czytelników po tak długiej przerwie! :) Widziałam, że kilku się ulotniło, ale cieszę się, że inni zostali :) No więc, dlaczego tak długo nie pisałam? Wciągnęłam się w wir studenckiego życia :D Najpierw było ogarnianie całego studenckiego słownictwa :D Kto to dziekan, kto to rektor, co to kolokwium, zaliczenie, egzamin, jak wyglądają ćwiczenia, jak wykłady itp :D Pierwszy semestr to jednak ogromny stres, żeby to wszystko ogarnąć i nie pogubić się :D Później przyszedł czas na pierwsze wyjścia ze znajomymi z roku :) Park, klub, akademik? :) Wszystko dla ludzi! Ale z umiarem :) Od samego początku nie miałam zamiaru szaleć, bo jednak suma pieniędzy przeznaczona na dany miesiąc od rodziców musi wystarczy. Swoją drogą to naprawdę kochanych mam rodziców. Muszą mnie utrzymać, bo jednak jestem na dziennych studiach i codzienna praca odpada. A gdy zaczęłam rozglądać się za pracą w weekendy to powiedzieli, żebym nie zawracała sobie tym głowy jak na razie, bo nauka jest najważniejsza. A nauki to teraz mam sporo. Geodezja wcale nie jest taka lekka jakby się mogło wydawać, a co za tym jeszcze idzie to bardzo odpowiedzialna. Jak profesorowe nam zaczęli opowiadać jakie są konsekwencje niedokładnych pomiarów to aż się za głowę złapaliśmy :D W każdym razie, dobrze się czuję na tym kierunku i zapraszam wszystkich którzy jeszcze się nie zdecydowali :) Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza :D

Blog kosmetyczny a ja opowiadam o swoim kierunku na studiach :D Zakończyłam pierwszy semestr bez żadnych problemów, rozpoczęłam drugi a postów nadal nie ma ? Niestety, czasu mam mało. Mam jednak nadzieję, że chociaż od czasu do czasu będzie się jakiś pojawiał.
Tymczasem mam Wam do pokazania zdobienie, którego zrobiłam jeszcze w roku 2013, ale nie miałam kiedy go wstawić. To był jakoś październik/ listopad? :)
Różowy french z przyklejanymi gwiazdkami :) Super alternatywa na jakieś wyjście, żeby choć trochę zabłyszczeć :D Reflektujecie? :)
Pozdrawiam :)

6 komentarzy:

 1. Masz bardzo ładny kształt paznokci ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł z tymi końcówkami :)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz przepiękną płytkę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne pazurki :D i powodzenia na drugim semestrze :D ja myślę już tylko żeby się obronić i skończyć tą uczelnię hehe

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo efektowne mani, podoba mi się :)

  A co do studiów - w I sem czułam się jak na wakacjach, teraz przyszły takie przedmioty, że nawet nie chcę myśleć o czerwcu i sesji... A co najlepsze czekają mnie za tydzień dwa kolosy z moich dwóch ''ulubionych'' przedmiotów czyli rachunkowości i matematyki. Grrr...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Staram się rewanżować za każdy, więc nie pisz ''zapraszam do siebie'' itp., bo i tak Cię odwiedzę :)