poniedziałek, 11 czerwca 2012

olejek ALFAPARF


Kiedy byłam u fryzjera- a bywam naprawdę sporadycznie!- zakupiłam nowy olejek ;) Moje włosy były strasznie zniszczone, więc fryzjerka mi je lekko podcięła, wycieniowała i odżywiła ;) Są teraz wycięte w lekki 'trójkąt' . Pisałam już o tym, że chciałabym sobie coś z nimi zrobić :D TUTAJ
Niestety moje włosy wcale nie są takie fajne i w ogóle nie chcą się układać ;( Byłam zmuszona kupić prostownicę, przynajmniej wyglądam jak człowiek ;) Ale o tym później :D

Dzisiaj chcę Wam pokazać wyżej wspomniany olejek:


Zastosowanie:
1.nawilżający masaż poprzedzający mycie – masaż głowy to doskonały sposób na rozluźnienie! aby przeprowadzić masaż głowy przed myciem i zapewnić włosom odżywienie i nawilżenie należy nałożyć na skórę głowy i całą długość włosów porcję olejku i wmasować. Pozostawić na włosoach od 5 do 10 minut. Następnie umyć włosy szamonem.
2.masaż relaksacyjny dla naskórka – olejek pomaga w relaksacji, zapewnia zmysłowe wrażenia, które relaksują. Aby zastosować go w ten sposób należy wykonać masaż rozluźniający, nakładając niewielką ilość olejku na ramiona, kark i skórę głowy i masować. Działanie rozluźniające potęguje przyjemny zapach, działający jak aromaterapia.
3.nawilżenie i łagodzenie ciała- aby złagodzić podrażnienia oraz nawilżyć skórę nalezy nałożyć porcję olejku na ciało i wmasować  dzięki odpowiedniej konsystencji oraz właściwościom ciało jest nawilżone i wygładzone, a skóra jędrna i zdecydowanie piękniejsza!


Kosztował około 70 zł i jest podobno dostępny tylko w salonach ;)
Polecam :D

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Staram się rewanżować za każdy, więc nie pisz ''zapraszam do siebie'' itp., bo i tak Cię odwiedzę :)